Platinum partner
10
Лет опыта
8
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
18
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1146
Последний визит на сайт
4 дня назад
Занимаюсь продажей и покупкой квартир, домов, дач и участков.
Полное сопровождение и оценка имущества.

Продажа квартир (14)

  • Мир Квартир
    58 000 $
    1 184 $/м²

    Небесной Сотни ул. (Ленина), 61

    ПРЕМИУМ єВідновлення Подол
    1 комната
    49 / 18 / 11 м²
    этаж 7 из 9
    сегодня
    У продажу 1 кімнатна квартира з євроремонтом на Подолі. Загальна площа 49 м2, кімната 18 м2, простора кухня 11,5 м2, 2 засклені балкони. Квартира не кутова, поверх 7/10 цегляного будинку. Стан «заходь і живи»! Усі меблі та техніка (холодильник, пральна машинка, посудомийна машинка, два телевізора, кондиціонер) – в подарунок покупцю! Поруч дві школи, супермаркет, зупинка транспорту! Розглядаємо продаж по держ. програмам! Код 26989 Торг доречний!
    Риелтор
  • Мир Квартир
    55 000 $
    1 222 $/м²

    Станиславского ул. (Станіславського), 8

    1 комната
    45 / 18 / 13 м²
    этаж 3 из 10
    4 дня назад
    Продам 1-кімнатну квартиру загальною пл.45м2 та кухнею 13м2, на 3/9 поверхового,цегляного будинку. Квартира з ремонтом. Автономне опалення. Для перегляду телефонуйте! Код 17885
    Риелтор
  • Мир Квартир
    45 000 $
    849 $/м²

    Гната Хоткевича пер., 4

    3 комнаты
    53 / 35 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    4 дня назад
    В районі школи №31 продам затишну 3-х кімнатну квартиру. Загальна площа 53 м2, поверх 5/5. Квартира перепланована на кухню-їдальню і дві окремі кімнати. Стан «заходь і живи»! Нова проводка, замінена сантехніка, м/п вікна, тепла підлога. Без ремонту одна кімната і балкон. Продаж з меблями і технікою! Поруч д/садок, школа, парк, ринок, магазини, зупинка кільцевого! Код 26065 Торг доречний!
    Риелтор
  • Мир Квартир
    95 000 $
    1 900 $/м²

    Независимости пл., 1Б

    1 комната
    50 / 18 / 20 м²
    этаж 8 из 10
    2014 год постройки
    4 дня назад
    У продажу чудова 1 кімнатна квартира в елітній новобудові міста, поруч з Корпусним садом! Загальна площа 49,9 м2, розкішна студійна кухня 19,9 м2 та ізольована кімната 17,7 м2. Стан «заходь і живи», індивідуальне газове опалення, тепла підлога в сан/вузлі. Продаж зі всіма меблями та технікою! У вартість входить міжповерхова кладова 2,3 м2 (з документами). Торг доречний! Телефонуйте! Код 26383
    Риелтор
  • Мир Квартир
    53 000 $
    815 $/м²

    Гожулянская ул., 12

    єВідновлення м-н Браилки
    4 комнаты
    65 / 46 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    4 дня назад
    У продажу 4-х кімнатна квартира на Браїлках, по вул. Гожулівській. Загальна площа 65 м2, кімнати 8,6 + 17,9 + 11 + 9,1 м2, кухня 5,6 м2. Поверх 5/5, квартира утеплена по фасаду. Охайний житловий стан. Вікна м/п, замінені каналізаційні труби, встановлені лічильники на воду, балкон засклений м/п рамою. Документи готові! Код 26815
    Риелтор
  • Мир Квартир
    41 000 $
    932 $/м²

    Семена Антонця ул. (Балакина), 3

    1 комната
    44 / 30 / 6 м²
    этаж 4 из 5
    4 дня назад
    Продам 2-х кімнатну квартиру, загальною пл.44м2 та кухнею 6м2, на 4/5 поверхового, цегляного будинку. Гарний,жилий стан.Замінені труби та сантехніка, встановлені м/пластикові вікна, броньовані вхідні двері. Для перегляду телефонуйте! Код 8189
    Риелтор
  • Мир Квартир
    42 000 $
    1 050 $/м²

    Гожулянская ул., 30

    1 комната
    40 / 17 / 10 м²
    этаж 3 из 10
    2016 год постройки
    4 дня назад
    Продам 1-кімнатну квартиру у новобудові, загальною пл 40м2 та кухнею 10м2, на 3/9 поверхового, цегляного будинку. Квартора з ремонтом. Лічильник на тепло. Для перегляду телефонуйте! Код 20129
    Риелтор
  • Мир Квартир
    45 000 $
    1 125 $/м²

    Стешенко пер., 1

    2 комнаты
    40 / 28 / 5 м²
    этаж 1 из 5
    4 дня назад
    Продам 2-х кімнатну квартиру, загальною пл.40м2 та кухнею 5м2, на 1/5 поверхового будинку. Гарний жилий стан. Замінені труби, вхідні двері,встановлені м/пластикові вікна. Для перегляду телефонуйте! Код 20333
    Риелтор
  • Мир Квартир
    62 000 $
    925 $/м²

    Кагамлыка ул. (Кагамлика), 31 к2

    3 комнаты
    67 / 40 / 9 м²
    этаж 5 из 9
    4 дня назад
    Продам 3-х кімнатну квартиру покращеного планування, загальною пл.67м2 та кухнею 9м2, на 5/9 поверхового будинку. Квартира з ремонтом. Продаж з меблями. Для перегляду телефонуйте! Код 23407
    Риелтор
  • Мир Квартир
    53 000 $
    869 $/м²

    Раисы Кириченко ул. (Рози Люксембург), 80/1

    3 комнаты
    61 / 40 / 7 м²
    этаж 1 из 5
    4 дня назад
    В центральній частині міста продам 3-х кімнатну квартиру з чудовим плануванням. Загальна площа 61,4 м2, три окремі кімнати (17,6+15,2+8 м2), велика комора, простора кухня 7,5 м2. Поверх 1/5 цегляного будинку, квартира не кутова. Зроблений косметичний ремонт. Є підвальне приміщення. Відмінне розташування будинку, поруч парк, школа №27, д/садок, супермаркети, центральний ринок, зупинка кільцевого! Код 19567
    Риелтор
  • Мир Квартир
    53 000 $
    1 104 $/м²

    Ивана Нечуй-Левицкого ул., 5

    2 комнаты
    48 / 31 / 6 м²
    этаж 1 из 3
    4 дня назад
    Продам 2-х кімнатнк квартиру загальною пл.48м2, на 1/3 поверхового, цегляного будинку. Гарний, жилий стан. Для перегляду телефонуйте! Код 26671
    Риелтор
  • Мир Квартир
    85 000 $
    1 024 $/м²

    Николая Вавилова просп., 1/15

    3 комнаты
    83 / 51 / 12 м²
    этаж 5 из 9
    4 дня назад
    У продажу шикарна 3-х кімнатна квартира з якісним ремонтом на Леваді. Загальна площа 83 м2, три роздільні кімнати, простора кухня 12 м2, балкон і лоджія. Квартира не кутова, утеплена по фасаду, на середньому поверсі. Стан «заходь і живи»! Продаж з меблями і технікою! Поруч дві школи, д/садок, магазини, супермаркети, ринок, поліклініка, зупинка транспорту. Код 16299
    Риелтор
  • Мир Квартир
    60 000 $
    984 $/м²

    Половки ул., 95

    3 комнаты
    61 / 42 / 7 м²
    этаж 2 из 5
    4 дня назад
    Половки! Продам затишну 3-х кімнатну квартиру площею 61 м2. Зручний 2й поверх 5-ти поверхівки. Зроблений косметичний ремонт. Вікна м/п, сантехніка і труби замінені, встановлені лічильники на газ і воду. Більш детальна інформація за телефоном! Код 25583
    Риелтор
  • Мир Квартир
    32 500 $
    956 $/м²

    Щепотьева бульв., 5

    1 комната
    34 / 17 / 8 м²
    этаж 9 из 10
    4 дня назад
    Продам однокімнатну квартиру покращеного планування, загальною пл.34м2 та кухнею 8м2, на 9/10поверхового будинку. Гарний, жилий стан. Замінені труби та сантехніка. Встановлені м/пластикові вікна. Для перегляду телефонуйте! Код 18957
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.